Skip to consent manager Skip to main content Skip to search Skip to category navigation Skip to footer
Zniżki przy płatności przelewem bankowym
  • polski polski
    • Deutsch
    • English
    • čeština čeština
    • italiano italiano
    • dansk dansk
    • suomi suomi
    • svenska svenska
    • français français
    • español español
  • [email protected]
  • Whatsapp
ViniGrandi Homepage
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Jesteś nowy w naszym sklepie? Zarejestruj się już teraz!
Koszyk
icons

W koszyku nie ma żadnych przedmiotów.

Przejdź do koszyka Przejdź do kasy
Ochrona danych • Nota prawna
Menu
  • Czerwone
  • Biale
  • Rózowe
  • Wino musujace
  • Wino deserowe
  • Wino naturalne
  • Alkohole
  • Oliwa z oliwek
  • Sale
  • vomKeg
  • Producent
    • Alois Lageder
      Angelo Gaja
      Anima Negra
      Antinori Castello della Sala
      Antinori Tenuta Badia a Passignano
      Antinori Tenuta Guado al Tasso
      Antinori Tenuta La Braccesca
      Antinori Tenuta Montenisa
      Antinori Tenuta Tignanello
      Antinori Tormaresca
      Argiano
      Argiolas
      Arnaldo Caprai
      Avignonesi
      Bachelet-Monnot
      Badia a Coltibuono
      Balthasar Ress
      Baron Philippe de Rothschild
      Barone Pizzini
      Bartolo Mascarello
      Bertani
      Bibi Graetz
      Biondi-Santi
      Bodega Mar de Frades
      Bodegas Muga
      Bollinger
      Borgo Molino
      Borgogno
      Boris Champy
      Boscarelli
      Botter
      Bragato
      Brancaia
      Bruno Giacosa
      Ca dei Frati
      Ca del Bosco
      Ca La Bionda
      Ca Lojera
      Ca' Marcanda, Gaja
      Cantine Bove
      Cantine Due Palme
      Cantine La Vite
      Cantine Olivella
      Cantine San Marzano
      Carlotto Ferruccio
      Carobbio
      Casanova di Neri
      Castello dei Rampolla
      Castello del Terriccio
      Castello di Ama
      Castello di Volpaia
      Cavallotto
      Ceretto
      Champagne Jacquesson
      Charlopin Tissier
      Chateau Ame de Musset
      Chateau Clos de l’Oratoire
      Chateau Cote de Baleau
      Chateau d'Esclans
      Chateau d'Yquem
      Chateau de Bonnezeaux
      Chateau de Fargues
      Chateau de Mauny
      Chateau de Saint Cosme
      Chateau Galoupet
      Chateau Labegorce
      Chateau Minuty
      Chateau Miraval
      Chateau Petrus
      Chavy-Chouet
      Cims de Porrera
      Clos Rougeard
      Coppo
      Cordero di Montezemolo
      Cottanera
      Deutz
      Dom Perignon
      Domaine Alex Moreau
      Domaine Arlaud
      Domaine Arnoux-Lachaux
      Domaine Bernard Moreau
      Domaine Bouhelier
      Domaine Chantal Lescure
      Domaine Confuron-Cotetidot
      Domaine Derain
      Domaine Fabien Coche
      Domaine Humbert Freres
      Domaine Jean Fournier
      Domaine Jean Monnier et Fils
      Domaine Michel Niellon
      Domaine Tempier
      Donnafugata
      Doyard Mahe
      Duemani
      Elena Walch
      Elisabetta Foradori
      Emilio Lustau
      Ettore Germano
      Famille Perrin
      Fattoria Le Pupille
      Fattoria San Giusto a Rentennano
      Ferrari
      Feudi di San Gregorio
      Firriato
      Fontodi
      Francis Ford Coppola
      Franz Haas
      Frescobaldi
      Fritz Haag
      Giacobazzi
      Giacomo Conterno
      Gianfranco Fino
      Gianni Brunelli Le Chiuse di Sotto
      Giodo
      Giorgio Meletti Cavallari
      Giovanni Canonica
      Grattamacco
      Graziano Prà
      Gulfi
      I Mandorli
      I Sodi
      Il Marroneto
      Inama
      Isole e Olena
      Joseph Voillot
      Karl Schaefer
      Kellerei Cantina Andrian
      Kellerei Cantina Terlan
      Krug
      La Chablisienne
      La Guardiense
      La Soufrandiere
      La Spinetta
      Larmandier-Bernier
      Laurent-Perrier
      Le Macchiole
      Le Potazzine
      Lisini
      Livio Felluga
      Louis Roederer
      Manenti
      Manincor
      Marco de Bartoli
      Masca del Tacco
      Mastrojanni
      Matteo Ascheri
      Maurizio Russo
      Meinklang
      Menhir
      Miguel Torres
      Mingazzini
      Moccagatta
      Moët & Chandon
      Montelvini
      Monteraponi
      Monteverro
      Montevertine
      Motzenbacker
      Nicola Bergaglio
      Nino Franco
      Oasi degli Angeli
      Paolo Leo
      Passopisciaro
      Perla del Garda
      Perrier Jouet
      Piaggia
      Pian dell'Orino
      Pieropan
      Pierre Chavin
      Pietramore
      Pieve Santa Restituta, Angelo Gaja
      Podere Salicutti
      Poderi Aldo Conterno
      Poggio di Sotto
      Pol Roger
      Polini
      Poliziano
      Pranzegg
      Produttori del Barbaresco
      Produttori di Manduria
      Proprieta Sperino
      Ricasoli 1141
      Ridolfi
      Robert Mondavi - Baron Philippe de Rothschild
      Roccapesta
      Roger Coulon
      Ruinart
      Sacchetto
      San Leonardo
      San Osvaldo
      Scarzello
      Sella & Mosca
      Sierra Cantabria
      Soldera Case Basse
      Speri
      Spinelli
      St. Antony Weingut
      St. Michael-Eppan
      Taittinger
      Tarlant
      Tenuta Argentiera
      Tenuta dell' Ornellaia
      Tenuta di Biserno
      Tenuta di Trinoro
      Tenuta La Massa
      Tenuta Luce, Frescobaldi
      Tenuta Mara
      Tenuta Regaleali, Tasca d'Almerita
      Tenuta San Guido
      Tenute Guicciardini Strozzi
      Terroir Al Limit
      Teruzzi
      Tola
      Travaglini
      Tua Rita
      Valdicava
      Velenosi Vini
      Venica & Venica
      Veuve Clicquot
      Vietti
      Villa Sparina
      Vinicola Decordi
      Wwe. Dr. H. Thanisch, Erben Thanisch
  1. /
  2. Przedmiot z Pary winne: Malze

Malze

Filtry i porządek sortowania
64 Pozycje
Filtruj według
Zakres cenowy
  • 0,00 € - 10,00 € 25 Pozycje znaleziony
  • 10,00 € - 20,00 € 25 Pozycje znaleziony
  • 20,00 € - 50,00 € 7 Pozycje znaleziony
  • 50,00 € - 100,00 € 4 Pozycje znaleziony
  • 100,00 € - 500,00 € 3 Pozycje znaleziony
Kolejność sortowania
  • Dostępność
  • Standard
  • Nazwa przedmiotu od A do Z
  • Nazwa przedmiotu od Z do A
  • Cena w kolejności rosnącej
  • Cena w kolejności malejącej
  • Najpierw najnowsze
  • Bestsellery
more filters

Pary winne: Ryba
Pary winne: Pizza
Zresetuj wszystkie filtry
Lugana I Frati DOC 2025 - Ca dei Frati
Lugana I Frati DOC 2025 - Ca dei Frati
New
29020325 Lugana I Frati DOC 2025 - Ca dei Frati Producent: Ca dei Frati Odmiana winorosli: Turbiana (Trebbiano di Lugana) Zawartosc alkoholu: 13% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
15,90 € 12,10 € *
16,13 € / 1 l
795 Btl. W magazynie

Prosecco Extra Dry Collezione Promosso DOC - Montelvini
Prosecco Extra Dry Collezione Promosso DOC - Montelvini
- 21%
29240500 Prosecco Extra Dry Collezione Promosso DOC - Montelvini Producent: Montelvini Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
10,00 € 7,90 € *
10,53 € / 1 l
204 Btl. W magazynie

Prosecco Treviso Brut DOC - Montelvini
Prosecco Treviso Brut DOC - Montelvini
- 11%
29240900 Prosecco Treviso Brut DOC - Montelvini Producent: Montelvini Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
9,50 € 8,50 € *
11,33 € / 1 l
203 Btl. W magazynie

Prosecco Asolo Superiore Extra Brut Millesimato DOCG 2023...
Prosecco Asolo Superiore Extra Brut Millesimato DOCG 2023...
- 14%
29240823 Prosecco Asolo Superiore Extra Brut Millesimato DOCG 2023 - Montelvini Producent: Montelvini Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
11,50 € 9,90 € *
13,20 € / 1 l
177 Btl. W magazynie

Fiano Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense
Fiano Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense
Top
16080224 Fiano Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense Producent: La Guardiense Odmiana winorosli: Fiano Zawartosc alkoholu: 13,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,00 € 6,90 € *
9,20 € / 1 l
161 Btl. W magazynie

Fiano Zin Salento IGT 2025 - Produttori di Manduria
Fiano Zin Salento IGT 2025 - Produttori di Manduria
Top
11141225 Fiano Zin Salento IGT 2025 - Produttori di Manduria Producent: Produttori di Manduria Odmiana winorosli: Fiano Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,90 € *
11,87 € / 1 l
160 Btl. W magazynie

Grillo Chimaera Sicilia DOC 2025 Bio - Tola
Top
24231125 Grillo Chimaera Sicilia DOC 2025 Bio - Tola Producent: Tola Odmiana winorosli: Grillo Zawartosc alkoholu: 12% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
7,50 € *
10,00 € / 1 l
158 Btl. W magazynie

Verdeca Alice Salento IGT 2025 - Produttori di Manduria
Top
11141325 Verdeca Alice Salento IGT 2025 - Produttori di Manduria Producent: Produttori di Manduria Odmiana winorosli: Verdeca Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,90 € *
11,87 € / 1 l
155 Btl. W magazynie

Catalanesca del Monte Somma Katà IGP 2024 -...
Catalanesca del Monte Somma Katà IGP 2024 -...
Top
16070124 Catalanesca del Monte Somma Katà IGP 2024 - Cantine Olivella Producent: Cantine Olivella Odmiana winorosli: Catalanesca Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
12,50 € 9,90 € *
13,20 € / 1 l
146 Btl. W magazynie

Lugana DOC 2024 - Ca Lojera
Lugana DOC 2024 - Ca Lojera
Top
19060124 Lugana DOC 2024 - Ca Lojera Producent: Ca Lojera Odmiana winorosli: Turbiana (Trebbiano di Lugana) Zawartosc alkoholu: 13% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
14,00 € 11,90 € *
15,87 € / 1 l
134 Btl. W magazynie

Spumante Gold Cuvée Venti2 Brut - Borgo Molino
Spumante Gold Cuvée Venti2 Brut - Borgo Molino
Top
29310900 Spumante Gold Cuvée Venti2 Brut - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Glera , Riesling Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
10,50 € *
14,00 € / 1 l
110 Btl. W magazynie

Prosecco Asolo Superiore Motivo Brut Millesimanto DOCG...
Prosecco Asolo Superiore Motivo Brut Millesimanto DOCG...
Top
29310725 Prosecco Asolo Superiore Motivo Brut Millesimanto DOCG 2025 - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
11,50 € *
15,33 € / 1 l
89 Btl. W magazynie

Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut DOCG - Borgo Molino
Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut DOCG - Borgo Molino
Top
29313000 Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut DOCG - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
11,90 € *
15,87 € / 1 l
80 Btl. W magazynie

Greco di Tufo DOCG 2025 - Feudi di San Gregorio
Greco di Tufo DOCG 2025 - Feudi di San Gregorio
New
16020025 Greco di Tufo DOCG 2025 - Feudi di San Gregorio Producent: Feudi di San Gregorio Odmiana winorosli: Greco di Tufo Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
12,90 € *
17,20 € / 1 l
62 Btl. W magazynie

Fiano Bagnara Salento IGT 2025 - Cantine Due Palme
New
11150825 Fiano Bagnara Salento IGT 2025 - Cantine Due Palme Producent: Cantine Due Palme Odmiana winorosli: Fiano Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
7,00 € *
9,33 € / Dł
58 Btl. W magazynie

Sauvignon Blanc Venezia Giulia IGT 2024 - Borgo Molino
Sauvignon Blanc Venezia Giulia IGT 2024 - Borgo Molino
Top
29310424 Sauvignon Blanc Venezia Giulia IGT 2024 - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Sauvignon Blanc Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
9,50 € *
12,67 € / 1 l
57 Btl. W magazynie

Greco Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense
Greco Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense
Top
16080324 Greco Janare Sannio DOP 2024 - La Guardiense Producent: La Guardiense Odmiana winorosli: Greco Zawartosc alkoholu: 13,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,00 € 6,90 € *
9,20 € / 1 l
44 Btl. W magazynie

Prosecco Valdobbiadene Superiore Extra Dry DOCG - Borgo...
Prosecco Valdobbiadene Superiore Extra Dry DOCG - Borgo...
Top
29312000 Prosecco Valdobbiadene Superiore Extra Dry DOCG - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
11,90 € *
15,87 € / 1 l
40 Btl. W magazynie

Spumante Collezione Promosso Millesimato Brut 2024 -...
Spumante Collezione Promosso Millesimato Brut 2024 -...
Top
29244123 Spumante Collezione Promosso Millesimato Brut 2024 - Montelvini Producent: Montelvini Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
6,00 € *
8,00 € / 1 l
40 Btl. W magazynie

Falanghina del Sannio Serrocielo DOC 2025 - Feudi di San...
New
16020625 Falanghina del Sannio Serrocielo DOC 2025 - Feudi di San Gregorio Producent: Feudi di San Gregorio Odmiana winorosli: Falanghina Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
13,90 € *
18,53 € / 1 l
35 Btl. W magazynie

Greco di Tufo Riserva Cutizzi DOCG 2024 - Feudi di San...
New
16020524 Greco di Tufo Riserva Cutizzi DOCG 2024 - Feudi di San Gregorio Producent: Feudi di San Gregorio Odmiana winorosli: Greco di Tufo Zawartosc alkoholu: 12,5% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
14,90 € *
19,87 € / 1 l
35 Btl. W magazynie

Friulano Friuli DOC 2022 - Borgo Molino
Friulano Friuli DOC 2022 - Borgo Molino
- 19%
29310322 Friulano Friuli DOC 2022 - Borgo Molino Producent: Borgo Molino Odmiana winorosli: Friulano Zawartosc alkoholu: 13% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,50 € 6,90 € *
9,20 € / 1 l
30 Btl. W magazynie

Prosecco Treviso Collezione Master Brut DOC - Montelvini
Prosecco Treviso Collezione Master Brut DOC - Montelvini
- 6%
29244200 Prosecco Treviso Collezione Master Brut DOC - Montelvini Producent: Montelvini Odmiana winorosli: Glera Zawartosc alkoholu: 11% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
8,50 € 8,00 € *
10,67 € / 1 l
30 Btl. W magazynie

White Label Insolia Chardonnay Terre Siciliane IGP 2025 -...
W magazynie
24230525 White Label Insolia Chardonnay Terre Siciliane IGP 2025 - Tola Producent: Tola Odmiana winorosli: Chardonnay , Insolia Zawartosc alkoholu: 12% Vol. Pojemnosc: 0.75 L
11,00 € *
14,67 € / 1 l
27 Btl. W magazynie

  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Filtruj według
Kategorie
  • Czerwone
  • Biale
  • Rózowe
  • Wino musujace
  • Wino deserowe
  • Wino naturalne
  • Alkohole
  • Oliwa z oliwek
Rodzaj wina
  • Bezalkoholowe
  • Biale wino
  • Blanc de Blancs
  • Blanc de Noirs
  • Champagne
  • Franciacorta
  • Prosecco
  • Rózowe
  • Spumante
  • Wino ekologiczne
  • Wino musujace
  • Wino naturalne
  • Wino pomaranczowe
  • Wino wegańskie
  • Wino wzmacniane
  • Wulkaniczne wino
Kraj
  • Niemcy
  • Francja
  • Wlochy
  • Hiszpania
Region
  • Abruzzo (Abruzja)
  • Andaluzja
  • Aÿ
  • Blancs-Coteaux (Marne)
  • Bordeaux
  • Bourgogne (Burgundia)
  • Campania (Kampania)
  • Chablis (Burgundia)
  • Champagne
  • Côte de Nuits (Burgundia)
  • Côte des Blancs
  • Côte-d'Or
  • Coteaux d'Aix-en-Provence
  • Côtes de Provence
  • Côtes du Rhône
  • Franciacorta (Lombardia)
  • Friuli-Venezia Giulia (Friuli-Wenecja Julijska)
  • Galicja (Hiszpania)
  • Grand Est
  • Loire (Loara)
  • Lombardia
  • Meursault
  • Montagne de Reims
  • Mozela
  • Oeully (Marne)
  • Pfalz (Palatynat)
  • Piemonte (Piemont)
  • Puglia (Apulia)
  • Puligny-Montrachet
  • Reims
  • Rías Baixas (Galicja)
  • Rioja
  • Sardegna (Sardynia)
  • Sicilia (Sycylia)
  • Soave
  • Toscana (Toskania)
  • Toscana (Toskania) Bolgheri
  • Toscana (Toskania) Chianti
  • Trentino-Alto Adige (Trydent-Górna Adyga)
  • Veneto (Wenecja Euganejska)
  • Etna (Sycylia)
Odmiana winorosli
  • Albariño
  • Aligoté
  • Arneis
  • Barbera
  • Bourboulenc
  • Cabernet Sauvignon
  • Carricante
  • Catalanesca
  • Chardonnay
  • Chenin Blanc
  • Cinsault
  • Clairette
  • Cortese
  • Falanghina
  • Fiano
  • Friulano
  • Garganega
  • Garnacha
  • Gewürztraminer
  • Glera
  • Greco
  • Greco di Tufo
  • Grenache
  • Grenache Blanc
  • Grillo
  • Gropello
  • Insolia
  • Malvasia
  • Marsanne
  • Marzemino
  • Merlot
  • Muscadelle
  • Nebbiolo
  • Palomino Fino
  • Passerina
  • Pecorino
  • Pinot Bianco
  • Pinot Blanc
  • Pinot Grigio
  • Pinot Meunier
  • Pinot Nero
  • Pinot Noir
  • Primitivo
  • Riesling
  • Rolle
  • Roussane
  • Sangiovese
  • Sauvignon Blanc
  • Syrah
  • Sémillon
  • Tibouren
  • Timorasso
  • Traminer
  • Trebbiano
  • Turbiana (Trebbiano di Lugana)
  • Ugni Blanc
  • Verdeca
  • Verdicchio
  • Vermentino
  • Viognier
  • Weißburgunder
  • Białe odmiany winogron
  • Erbamat
Zawartosc alkoholu
  • 0% Vol.
  • 11,5% Vol.
  • 11% Vol.
  • 12,5% Vol.
  • 12% Vol.
  • 13,5% Vol.
  • 13% Vol.
  • 14,5% Vol.
  • 14% Vol.
  • 15% Vol.
Rocznik wina
  • 2004
  • 2008
  • 2010
  • 2011
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • 2021
  • NV (Non-Vintage)
  • 2022
  • 2023
  • 2024
  • 2025
Smak
  • brut (Cukier resztkowy 6-12 g/l)
  • brut nature
  • dosage zéro
  • extra brut
  • extra dry
  • wytrawne
Nagrody
  • Robert Parker/Wine Advocate
  • Robert Parker/Wine Advocate 96+ Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 96 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 95 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 94+ Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 94 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 93 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 92 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 91 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 90 Punktów
  • Robert Parker/Wine Advocate 89 Punktów
  • Gambero Rosso
  • Gambero Rosso 3 Szklanki
  • Gambero Rosso 2 Szklanki
  • James Suckling
  • James Suckling 99 Punktów
  • James Suckling 98 Punktów
  • James Suckling 97 Punktów
  • James Suckling 96 Punktów
  • James Suckling 95 Punktów
  • James Suckling 94 Punktów
  • James Suckling 93 Punktów
  • James Suckling 92 Punktów
  • James Suckling 91 Punktów
  • James Suckling 90 Punktów
  • Falstaff
  • Falstaff 98 Punktów
  • Falstaff 97 Punktów
  • Falstaff 95 Punktów
  • Falstaff 94 Punktów
  • Falstaff 93 Punktów
  • Falstaff 92 Punktów
  • Falstaff 91 Punktów
  • Falstaff 90 Punktów
  • Falstaff 89 Punktów
  • Wine Enthusiast
  • Wine Enthusiast 99 Punktów
  • Wine Enthusiast 97 Punktów
  • Wine Enthusiast 95 Punktów
  • Wine Enthusiast 94 Punktów
  • Wine Enthusiast 93 Punktów
  • Wine Enthusiast 92 Punktów
  • Wine Enthusiast 91 Punktów
  • Wine Enthusiast 90 Punktów
  • Wine Enthusiast 89 Punktów
  • Wine Spectator
  • Wine Spectator 98 Punktów
  • Wine Spectator 97 Punktów
  • Wine Spectator 96 Punktów
  • Wine Spectator 95 Punktów
  • Wine Spectator 94 Punktów
  • Wine Spectator 93 Punktów
  • Wine Spectator 92 Punktów
  • Wine Spectator 91 Punktów
  • Wine Spectator 90 Punktów
  • Wine Spectator 89 Punktów
  • Decanter
  • Decanter 97 Punktów
  • Decanter 96 Punktów
  • Decanter 95 Punktów
  • Decanter 94 Punktów
  • Decanter 93 Punktów
  • Decanter 92 Punktów
  • Decanter 91 Punktów
  • Decanter 90 Punktów
  • Bibenda
  • Bibenda 5 Grappoli
  • Bibenda 4 Grappoli
  • Luca Maroni
  • Luca Maroni 96 Punktów
  • Luca Maroni 95 Punktów
  • Luca Maroni 94 Punktów
  • Luca Maroni 93 Punktów
  • Luca Maroni 91 Punktów
  • Luca Maroni 90 Punktów
  • DoctorWine
  • DoctorWine 96 Punktów
  • DoctorWine 95 Punktów
  • DoctorWine 93 Punktów
  • DoctorWine 92 Punktów
  • DoctorWine 90 Punktów
  • I Vini di Veronelli
  • I Vini di Veronelli 95 Punktów
  • I Vini di Veronelli 94 Punktów
  • I Vini di Veronelli 93 Punktów
  • I Vini di Veronelli 92 Punktów
  • I Vini di Veronelli 91 Punktów
  • I Vini di Veronelli 90 Punktów
  • I Vini di Veronelli 89 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous
  • Antonio Galloni/Vinous 98 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 96 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 95 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 94 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 93 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 92 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 91 Punktów
  • Antonio Galloni/Vinous 90 Punktów
  • Slow Wine: Vino Slow
  • Slow Wine: Top Wine
Pary winne
  • Antipasti
  • Aperitif, Ryby, Drób, Sery, Owoce morza, Pizza, Wegetarianskie
  • Azjatyckie
  • Biale mieso (drob)
  • Ciasto
  • Deser
  • Dziczyzna
  • Lasagne
  • Losos
  • Owoce morza
  • Pieczywo
  • Pizza
  • Pizza z serem
  • Przystawka
  • Przystawki
  • Risotto
  • Risotto z grzybami
  • Ryba
  • Sýr
  • Trufla
  • Wegetarianski
  • Zupy rybne
  • Specjaly wedliniarskie
  • Makaron z ryba
  • Przystawki rybne
  • Skorupiaki
  • Malze
  • Kawior
  • Grillowane i smażone mięso
  • Ryba grillowana / smazona
  • Salatki
  • Dania warzywne
  • Szparag
  • Terryny
  • Mozzarella serowa
  • Zupy
  • Crudite
  • Wino medytacyjne
  • Antipasto Toscano
  • Veganské
  • Przekaski
  • Pierwsze kursy
  • Ostrygi
  • Befsztyk tatarski
  • Vitello Tonnato
  • Tuńczyk
  • Foie gras
  • Niebieski ser
  • Dojrzały ser
  • Tatar rybny i carpaccio
  • Japońskie jedzenie (Sushi and Sashimi)
  • Pasta z sosem warzywnym
  • Risotto z warzywami
  • Wędzona ryba
  • Łagodny ser
  • Risotto z owocami morza
  • Risotto z miesem
  • Duszone mięso
  • Ryba na parze
  • Ryby i skorupiaki na parze
  • Drob ciemny
  • Dania z grzybow
  • Pasta with Truffle
  • Risotto z borowikami
  • Kuchnia fusion lub orientalna
Pojemnosc
  • 0.75 L
  • 1.5 L
  • Duże formaty
Prawny
  • Ogólne warunki handlowe
  • Prywatność
  • Anulowanie
  • Nota prawna
  • Online-Widerrufsformular
#global.withdrawalForm#
Skontaktuj się z nami
  • ViniGrandi GmbH
  • Parkallee 14 (Brandenburg Park)
    14974 Ludwigsfelde
    Niemcy
  • [email protected]
  • +493060273777
  • Whatsapp
Informacja
  • O nas
  • Metody płatności
  • Informacje o wysyłce
  • Mapa strony
  • Nowość w ofercie
  • Bestseller
  • Aktualności
  • Newsletter
Metoda płatności
Vorkasse Überweisung
Mastercard
PayPal
VISA
Apple Pay
iDEAL
Język
polski polski
  • Deutsch
  • English
  • čeština čeština
  • italiano italiano
  • dansk dansk
  • suomi suomi
  • svenska svenska
  • français français
  • español español
Bezpečné platby - ochrana dat
Bezpečné platby - ochrana dat
Vyzvednutí zdarma ze skladu Ludwigsfelde
Vyzvednutí zdarma ze skladu Ludwigsfelde
2% zniżki przy płatności przelewem bankowym
2% zniżki przy płatności przelewem bankowym
Termin zwrotu towarów 14 dni
Termin zwrotu towarów 14 dni
Ochrona danych • Nota prawna
#global.withdrawalForm#
  • * Wszystkie ceny Brutto, plus opłaty za wysyłkę
  • © Copyright 2026 ViniGrandi.de. All rights reserved.
Loading ...
Jak wykorzystujemy pliki cookie i inne dane

Wybierając opcję "Akceptuję wszystko", dajesz nam pozwolenie na korzystanie z następujących usług na naszej stronie internetowej: YouTube, Vimeo, Brevo, ReCaptcha, Analytics via Google Tag Manager. Privacy notice.

Nota prawna | Prywatność
Data privacy settings

The settings you specify here are stored in the "local storage" of your device. The settings will be remembered for the next time you visit our online shop. You can change these settings at any time (fingerprint icon in the bottom left corner).

For more information on cookie lifetime and required essential cookies, please see the Privacy notice.

Nota prawna | Prywatność

Further information

To view YouTube contents on this website, you need to consent to the transfer of data and storage of third-party cookies by YouTube (Google). This allows us to improve your user experience and to make our website better and more interesting. Without your consent, no data will be transferred to YouTube. However, you will also not be able to use the YouTube services on this website.

Description:

Embedding videos

Przedsiębiorstwo przetwórcze:

Google Inc.

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=pl

Further information

Um Inhalte von Vimeo auf dieser Seite zu entsperren, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Vimeo erforderlich. Dies erlaubt uns, unser Angebot sowie das Nutzererlebnis für Sie zu verbessern und interessanter auszugestalten. Ohne Ihre Zustimmung findet keine Datenweitergabe an Vimeo statt, jedoch können die Funktionen von Vimeo dann auch nicht auf dieser Seite verwendet werden.

Description:

Einbetten von Videos

Przedsiębiorstwo przetwórcze:

Vimeo

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=pl

Further information

To send data to Brevo, you need to consent to the transfer of data and storage of third-party cookies by Brevo. This allows us to improve your user experience and to make our website better and more interesting.

Description:

Brevo Automation Tracking

Przedsiębiorstwo przetwórcze:

sendinblue

Terms of use: https://sendinblue.com/legal/privacypolicy/

Further information

Um Formulare auf dieser Seite absenden zu können, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Google erforderlich. Durch Ihre Zustimmung wird reCAPTCHA, ein Dienst von Google zur Vermeidung von Formular-SPAM, eingebettet. Dieser Dienst erlaubt uns die sichere Bereitstellung von Online-Formularen für unsere Kunden und schließt gleichzeitig SPAM-Bots aus, welche ansonsten unsere Services beeinträchtigen könnten. Sie werden nach Ihrer Zustimmung unter Umständen dazu aufgefordert, eine Sicherheitsabfrage zu beantworten, um das Formular absenden zu können. Stimmen Sie nicht zu, ist eine Nutzung dieses Formulars leider nicht möglich. Nehmen Sie bitte über einen alternativen Weg zu uns Kontakt auf.

Description:

Stoppt SPAM-Bots

Przedsiębiorstwo przetwórcze:

Google Inc.

Terms of use: https://policies.google.com/privacy?hl=de

Further information

Um Trackingdienste zu entsperren, ist Ihre Zustimmung zur Datenweitergabe und Speicherung von Drittanbieter-Cookies des Anbieters Google erforderlich. Dies erlaubt uns, unser Angebot sowie das Nutzererlebnis für Sie zu verbessern und interessanter auszugestalten. Ohne Ihre Zustimmung findet keine Datenweitergabe an Google statt, jedoch können die Funktionen von Google dann auch nicht auf dieser Seite verwendet werden.

Description:

Trackingsdienste zur Verbesserung der Shopqualität

Przedsiębiorstwo przetwórcze:

Google Inc.

Terms of use: https://www.google.com/privacy

Data privacy settings

Would you like to see these contents? Activate the desired contents for one session only or allow the website to remember these settings. Once you have given your consent, the third-party data can be loaded. For this, third-party cookies might be stored on your device. You can change these settings at any time (fingerprint icon in the bottom left corner). For further details, please see the Privacy notice.

Further information {{headline}} {{description}}
ViniGrandi Homepage

Witamy w sklepie internetowym ViniGrandi

Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialnego spożywania alkoholu. Ponieważ w naszym sklepie internetowym będziesz otrzymywać informacje o napojach alkoholowych, najpierw prosimy Cię o potwierdzenie, że masz już ukończone 18 lat.

We appreciate your interest. However, you must be at least 18 years old to visit our web shop.